piątek, 8 marca 2013

#NEW

Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem..

Kiedy facet jest zazdrosny jest to w sumie słodkie. Ale kiedy kobieta jest zazdrosna zaczyna się III wojna światowa.

Najsilniej kochają Cię te osoby, które najmniej o tym mówią, a najwięcej okazują.

Najgorsze jest wtedy gdy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

życie wydaje się być łatwością. wstajemy wcześnie rano i pustymi ulicami zmierzamy do piekarni. po drodze wysyłamy jeszcze kilka nieszczerych uśmiechów i sprzedajemy na poczekaniu tanie ' wszystko dobrze ' . wracamy do domu by w spokoju zjeść śniadanie i zmobilizować się mocną kawą. wychodzimy, zakładając na ramię torbę i zakluczając drzwi, zostawiamy za nimi jakąś część siebie. pojawiamy się w szkole, ale duszą jesteśmy w niej nieobecni. oczekiwany koniec w efekcie niesie za sobą samotność. bezszelestne przewracanie stron książki, cicha muzyka i bose stopy pod rozgrzanym kocem. wieczór. lampka dobrego wina, pierwsza łza i odczucie bólu. noc. mocniejsze cierpienie i te cholerne wspomnienia, które rozsadzają głowę. samotność to piekło, którego nie da się przeżyć.

- Nadchodzi wiosna, nachodzą wspomnienia..
- Co ty pierdolisz! Nadchodzi wiosna - nadchodzą cycki.

Jedyną, idealną rzeczą w naszym życiu są wspomnienia, zarówno te dobre jak i złe. Żałujemy niepodjętych decyzji, śmiejemy się z licznych gaf, pocieszamy, że nie upadliśmy gorzej. Z rozbawieniem spoglądamy w przeszłość, zdając sobie sprawę, że żyliśmy całą pełnią i szalonymi pomysłami. Z dumą możemy rzec ` żyliśmy tak jak dusza zapragnie`, nie żałując już niczego.

Mężczyzna gdy kocha kobietę, nigdy jej nie zostawi, nie straci jej zaufania, nie pozwoli by przez niego płakała, nigdy nie spojrzy na inną i innej nie dotknie. NIGDY, bo ją kocha.

Singiel to nie określenie statusu. To słowo najlepiej opisujące osobę, która jest dość silna, by cieszyć się życiem nie będąc zależnym od innych.

Uwielbiam te chwile gdy siedząc na parapecie, patrząc się przez okno na deszcz i słuchając muzyki daje się ponieść mojej cudownej, nieujarzmionej wyobraźni.

Rozstali się pół roku temu bardzo to przeżyła . Co noc zasypiała w ręku z jego zdjęciem , budząc się trzymała je dalej i wszystko zaczynało się od nowa tak było codziennie . Którejś sobotniej nocy przyjaciółka zaproponowała jej żeby u niej została na noc , zgodziła się . Pogadali , wypili , pośmiali się i położyli się spać . Budząc się zobaczyła że nigdzie nie ma jego zdjęcia zapytała się przyjaciółki czy go nie widziała , odpowiedziała jej spójrz na stół . Patrząc widziała sam popiół pytając co to jest ? To jest On , kochana czas zapomnieć i żyć od nowa odpowiedziała jej przyjaciółka przytulając ją .

Najgorsza jest chwila, gdy zdaje się nam, że już po sprawie. Ale wszystko wraca i za każdym razem zapiera nam dech.

Bo to, czego brak nam obojgu to świat, w którym nie ważne są słowa.

nigdy nie każ mi wybierać. Bo jeszcze wybiorę źle

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz